Způsob platby a dopravy

Způsob platby:
- bankovním převodem
- dobírkou
- hotově v prodejně v Kroměříži

Dodání zboží:
Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 2 až 14 pracovních dnů. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností a s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. V případě nedostupnosti objednaného zboží má provozovatel právo objednávku zrušit.

Způsob doručení:
Zboží je zákazníkovi doručeno na předem zvolenou adresu prostřednictvím balíku České Pošty, Zásilkovny nebo je předáno při osobním odběru na naší provozovně.
Zboží zasíláme po ČR a i do zahraničí včetně Slovenska. Cenu poštovného na Slovensko a do jiných států Vám sdělíme individuálně dle aktuálních možností a ceníku České pošty či jiných přepravců a kurýrů.

Cena dopravy zboží po ČR:
- osobní odběr na naší prodejně v Kroměříži - zdarma
 
- "balík do ruky" - Česká Pošta - 200 Kč
 
- Zásilkovna - prostřednictvím služby Zásilkovna můžeme posílat zásilky pouze menších rozměrů (viz. níže). Můžete tedy tuto službu zvolit při nákupu zboží ze sekce příslušenství. Kola váží více, než je povoleno, nebudou proto Zásilkovnou přijaty. Prosíme tedy zákazníky, aby při objednávce většího zboží nevybírali dopravu přes Zásilkovnu. V opačném případě budeme muset objednávku zrušit nebo zaslat klasicky Českou poštou dle výše uvedených cen. Neváhejte nás v případě nejasností kontaktovat telefonicky či emailem a my Vám rádi sdělíme rozměry vybraného zboží, předejdete tak zbytečnému nedorozumění. Děkujeme za pochopení!
Zde je seznam poboček: http://www.zasilkovna.cz/kontakty-na-pobocky
 
Požadované rozměry:
a) ČR
- maximální hmotnost 5 kg, maximální rozměr jedné strany 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran 120 cm...70 Kč
- maximální hmotnost 10 kg, maximální rozměr jedné strany 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran 120 cm...140 Kč
b) SR
- maximální hmotnost 5 kg, maximální rozměr jedné strany 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran 120 cm...120 Kč
- maximální hmotnost 10 kg, maximální rozměr jedné strany 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran 120 cm...190 Kč
 
Přes doručovací společnost Zásilkovna lze zasílat zboží i přímo na Vaši adresu v ČR a SR. Tento způsob doručení lze provést pouze v případě platby předem. Při zadání objednávky zvolte u způsobu platby "bankovní převod", u způsobu dopravy "osobní převzetí" a do komentáře napište adresu, kam chcete zboží zaslat, a do závorky "ZÁSILKOVNA". Cena tohoto způsobu doručení je u zboží do 5kg 100Kč na adresu v ČR a 170Kč na adresu v SR. Tento poplatek Vám bude přičten individuálně až po vytvoření objednávky v našem systému a po ověření aktuálního ceníku u Zásilkovny.
V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat!
 
  
 
Používá se opensource systém OpenCart
Talaš Cyklosport, © 2019