ELEKTROKOLA

Chtěli byste jezdit na kole do práce, ale nemáte moc času? Chtěli byste jet na Vašem kole rychlostí 25 km/h a nezapotit se? Chtěli byste poznávat přírodu, ale bojíte se nekonečných kopců? Chtěli byste vyrazit na výlet s kamarády, ale váháte, protože jim nebudete stačit? S naším elektrokolem tyto problémy zmizí! Sami si budete určovat intenzitu pohybu a můžete ji přizpůsobit ke svému tělu. Elektropohon Vám pomůže tam, kde zrovna potřebujete. Už nebudete trpět nepříjemnými vedlejšími účinky jako jsou svalová horečka a vyčerpání. Už nebudete muset promýšlet celou trať a obávat se každého kopce. Na obědě v restauraci budete dobíjet nejen sebe, ale i baterii. Ještě nedávno všichni čekali na Vás, nyní budete Vy mezi prvními. Jízda na kole se stane radostnější a Vaše životní cyklistická sezóna se prodlouží. To vše za minimální náklady za energii a bez zatěžování životního prostředí.

Podle evropské normy je elektrokolo jízdní kolo s přídavným elektrickým pohonem o síle max. 250 W. Pomáhá Vám ale pouze tehdy, šlapete-li do pedálů. Všechny modely mohou dosáhnout maximální rychlost 25 km/h, poté se motor vypne. Dojezd elektrokola určuje zejména kvalita a kapacita baterie, profil terénu, váha jezdce a síla šlapání. Dojde-li Vám po cestě baterie, můžete jet bez problému dál jako na normálním kole, protože motor neklade žádný odpor. Elektrokolo má kromě baterie a motoru také elektronickou řídící jednotku, senzor šlapání, ovládací prvek na řidítkách, kabeláž a nosič pro uchycení baterie. Toto kompletní vybavení se prodává také jako sada samostatně a může být namontováno na většinu Vašich kol. Co je důležité, na elektrokolo se v provozu vztahují stejné předpisy jako na běžné kolo!

V naší prodejně si můžete zakoupit samotné elektrokolo, ale také elektrosadu, kterou Vám na Vaše vlastní kolo namontujeme.

Upřesnit hledání

Používá se opensource systém OpenCart
Talaš Cyklosport, © 2019